شماره جدید هفته نامه شنبه منتشر شد؛ درآمد دلاری پیمنت ۲۴

شماره جدید هفته نامه شنبه منتشر شد؛ درآمد دلاری پیمنت ۲۴

صد و بیستمین شماره هفته‌نامه شنبه با گفت‌وگوی مفصلی با سهیل شهیدی، بنیانگذار پیمنت ۲۴ درباره نقدها و ابهامات پیرامون کسب و کارش منتشر شد. شهیدی معتقد است اگر تحریم‌ها نبود، وضعیت کسب و کار بهتری داشت و با ذکر مثال‌هایی شیوه‌های درآمدزایی از روش های دیگر را می‌گوید. بنیانگذار پیمنت ۲۴ در گفت‌وگو با شنبه از آغاز به کارش، آینده کسب و کارش و فضای وب حرف زده است.

اکبر هاشمی سردبیر شنبه، به موضوع روزمرگی‌ها پرداخته و از گم شدن درون خود سخن گفته است. او در سرمقاله خود با بیان نشانه‌های گم شدن در کار و زندگی، خواسته که بازی زندگیتان را به هم بزنید.

رضا زرنوخی رئیس انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور در یادداشتی از اهمیت اکوسیستم نوآوری و استارتاپ‌ها در برنامه پیشنهادی کاندیدای وزارت اقتصاد نوشته است. زرنوخی در این یادداشت از ضرورت ایفای نقش وزارت اقتصاد، سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی در بهبود محیط کسب و کار استارتاپی سخن گفته است.

در صفحات «آغاز راه» این شماره شنبه، پنج استارت‌آپ نوپا معرفی شده‌اند. هومسا در سال ۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده است. مدیر این شرکت از حجم بازار ۱۲هزار میلیارد ریالی سخن گفته و اعتقاد دارد مزیت رقابتی آنها سایت سه زبانه‌شان است. رضا حسامی فرد و بقیه بنیانگذاران استارتاپ گهواره نیز از بازار ۱۳۰ هزار میلیارد تومانی زیر شش ساله‌ها گفته‌اند. همچنین گلورین، تمینو و سی می پلاس نیز از دیگر استارتاپ‌های معرفی شده در صفحه آغاز راه این شماره از شنبه هستند.

شنبه در صفحه برند و تبلیغات، به سراغ شرکت توشیبا رفته‌ است. در این گزارش، مهمترین استراتژی‌های بازاریابی این شرکت بزرگ در راستای تثبیت نام تجاری خود بیان شده است.

برای خرید نسخه کاغذی شنبه به وب‌سایت این مجله (shanbemag.ir) مراجعه کنید و برای دانلود نسخه pdf  می‌توانید از سایت جار اقدام کنید. روی جلد این شماره مجله را در زیر می‌بینید.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۰۸
بازدید :494

برچسب ها

مقالات مرتبط با شماره جدید هفته نامه شنبه منتشر شد؛ درآمد دلاری پیمنت ۲۴

بدون دیدگاه برای پست " شماره جدید هفته نامه شنبه منتشر شد؛ درآمد دلاری پیمنت ۲۴ "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

با عضویت در خبر نامه اولین نفری باشید که از اخبار سایت با خبر بشوید.